Содржина

Младу самохрану мајку Ренее која са 12-годишњим сином живи у мирном предграѓу отима мистериозна организација научника и информише да се у њој налази ванземаљски ген који треба да се активира. Али, како би се то постигло, мора ју да је изложе њезиним највеќим страховима. Зато, завезана и потпуно имобилизована, Ренее може само да гледа како се према њој приближавају велики, длакави пауци, змије... Док отимачи изводе експерименте на њој, Ренее мора да се избори за бег из њихових канџи.

Слики

ПрекидПрекид

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Невидливиот човек (2000)

  image
  Кога водач на тим научници доброволно се пријавува за експеримент за човечка невидливост, сè полека трга наопаку и мора да се трпат страшни последици.
 • Клаверфилд (2008)

  image
  По повод големото унапредување на Роб, неговата љубовница Бет и нивни пријатели, одлучуваат да приредат изненадувачка забава за заминување, сметајќи дека тој се...
 • Црна темница (2000)

  image
  Кога нивниот брод се урива на далечна планета, патниците наскоро дознаваат дека избеганиот затвореник Ридик (Вин Дизел) не е единствениот од кого мораат да се...
 • Прогањање (1963)

  image
  Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.