СОДРЖИНА

Меј добива прекрасна можност да работи за најмоќната и најпрофитна компанија во светот на социјалните медиуми и таа во тоа несомнено ја здогледува својата животна шанса. Како што се пробива, неа ја забележува основачот на компанијата, кој ја наговара на експеримент што ги поместува границите и кој почнува да влијае врз сите наоколу.

Слики

КругКругКругКругКругКругКругКругКругКругКруг

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зад затворени врати (2020)

  image
  Во 2024-та година, пандемија го уништува светот и неговите градови. Овој филм се фокусира на неколку луѓе кои се движат низ новиот свет во кој живеат и препреките...
 • Конечниот рез (2004)

  image
  Зоë чип је имплантат који бележи сваки тренутак вашег живота. Кад умрете, монтажер од снимљеног материјала направи филм (Ремеморy) који се приказује на сахрани....
 • Предодреденост (2014)

  image
  Заснован на краткиот расказ „Сите вие зомби“ од Роберт А. Хајнлајн, „Предодреденост“ го прикажува животот на временскиот агент (Итан Хок) испратен на сложена...
 • Уништување на Земјата (2009)

  image
  Дејството се одвива во иднината, кога мрежа од акцелератори на честички обезбедува евтина енергија за западните нации. Терористичка активност уништува еден од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.