poster

Везани и обвезани

Bound & Babysitting (2015)

Режисер: Savage Steve Holland

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10

СОДРЖИНА

Романтична комедија. Маггие (Т. Сурсок) и Алеx (Т. Ван Wинкле) најбољи су пријатељи Елене (Т. Хинес) и Етхана (С. Босс) још од колеџа. Но Маггие и Алеx меѓусобно се не слажу баш најбоље, точније речено, не подносе се. Односно, Маггие не подноси Алеxа јер сматра да још није одрастао, а Алеx мисли да је Маггие несретна, мрзовољна и чангризава цура. Стјецајем околности, морат ќе заједно чувати дјецу својих пријатеља кад ови оду на раније планирани пут на Хаваје...

Слики

Везани и обвезани

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Брилијантин (1978)

  среда
  image
  Во Калифорнија од 1959-тата шармерот Дени (Траволта) и Австралијанката Сенди (Њутон-Џон) се вљубени. Поминуваат време на плажата, а кога се враќаат на училиште,...
 • Легенда Ал, Џона и Џека (2002)

  среда
  image
  Ал Царусо (Алдо), Јохн Гресцо (Гиованни) и Јацк Аморусо (Гиацомо) три су гангстера који раде за породицу Геновесе. Меѓутим, њихов рад редовно изазива главобоље, а...
 • Бери Мундеј (2010)

  среда
  image
  Првенецот на независниот филмаџија Крис Д'Ариенц е романтична комедија, која не само што ќе ве насмее, туку и искрено ќе ве трогне. Приказна за забошотувачот и...
 • Ибица (2019)

  среда
  image
  Филипе и Карол, двајцата разведени, само што се запознале. Слепо вљубен, Филипе ќе направи се да ги одоброволи двајцата тинејџери на Карол и затоа на нејзиниот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.