СОДРЖИНА

Тим људи који је створио највеќе анимиране хитове Гру на супертајном задатку, Како је Гру украо мјесец, и Малци, доноси нове авантуре Груа, Луцy, њихових преслатких кќери – и малаца у наставку Како је Гру постао добар.
Нове авантуре Груа и његових малаца, изазване су појавом Груовог изгубљеног брата близанца Друа, којима је у оригиналној верзији глас посудио комичар Стеве Царелл. Један од креатора “Соутх Парка”, Треy Паркер је у оригиналној верзији посудио глас зликовцу Балтхазару Братту, који је као дијете био звијезда, а сада је као одрастао опсједнут ликом који је био 80-их година. Балтхазар ќе бити највеќи Груов непријатељ до сада.

Слики

Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3Грозни ја 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Подлиот јас (2010)

  image
  Приказна за еден од најголемите негативци во светот, кој го среќава својот најголем предизвик кога три деца влегуваат во неговиот живот. Во едно предградие...
 • Подлиот јас 2 (2013)

  image
  Нова хумористична авантура во која се враќа (поранешниот?) негативец Гру со неговите симпатични ќерки, непредвидливо урнебесните Мињони... и еден куп нови и...
 • Вселенски шимпанза (2008)

  image
  Три шимпанза се праќаат во вселената за да ја истражуваат можноста за вселенски живот кога беспилотен вселенси шатл се урива на необележана планета.
 • Роботи (2005)

  image
  Во чудесниот метален универзум, населен исклучиво со механички суштества, живеат незаборавните роботи Родни Коперботом, млад генијален изумител кој сонува да им...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.