poster

Тик так, сат откуцава

Tick-Tock (2000)

Режисер: Kevin Tenney

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 5.3/10
(3 гласови)

Содржина

Рацхел (М. Wард) и њена пријатељица Царла (К. Минтер) планирају убити Рацхелиног богатог мужа како би се домогле новца. Њихов план обухвата замршену интригу уцтене, завоѓења и бруталности. У све је уплетен и каубој Травис, али није сигурно да ли он разуме шта жене желе учинити.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога.
 • Грабната среде бел ден (2009)

  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Без трага (2010)

  image
  Етјен наскоро ќе стане шеф на голема индустриска група. Во брак со прекрасната Клеменс, тој е човек кој има се. Кога ќе наиде на Патрик, другар од детството,...
 • Докови Њујорка (1949)

  image
  Јул Бринер плени са платна у његовој првој главној улози у којој тумачи лик гангстера џентлмена Пола Викола. Викола води јахт клуб као параван за операцију шверца...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.