Оценка на корисникот: 6.6/10
(152 гласови)

СОДРЖИНА

Мег Галиган е пилотка на мали авиони во едно мало гратче на Алјаска. Таа дознава дека нејзиниот татко, за кого мисли дека ја напуштил кога била дете, всушност е убиен. Нејт Барнс, новиот шеф на полицијата, кој тукушто стигнал од Балтимор и има сопствени демони, работи со Мег во која се заљубува, додека заедно го бараат убиецот кој сѐ уште е меѓу нив.

Слики

Нора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлинаНора Робертс: Поларна светлина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зборувај со неа (2002)

  image
  Двајца мажи ќе ги поврзе необичен сплет на околности во свет во кој љубовта и верноста живеат и кога се изгледа залудно.Еден од најдобрите филмови на легендарниот...
 • Зборови (2012)

  image
  Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на...
 • Тајна во нивните очи (2009)

  image
  Аргентинската мистерија која ја доби наградата „Оскар“, раскажува приказна за пензиониран правен советник кој пишува роман за еден од неговите минати нерешени...
 • Мистерии од крстозборот 4 (2021)

  image
  Откако волонтира да учествува во натпревар за решавање крстозбори со новиот суперкомпјутер, уредничката на крстозбори Тес Харпер е вовлечена во истрагата на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.