poster

Цели девет милји

The Whole Nine Yards (2000)

Режисер: Jonathan Lynn

рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(55 гласови)

Слики

Цели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиSony Pictures InternationalЦели девет милјиЦели девет милјиSony Pictures InternationalЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиЦели девет милјиSony Pictures InternationalSony Pictures International

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Паулета (2012)

  image
  Полет и њен покојни муж држали су ресторан. Када је он умро она остаје сама, ксенофобична каква је, а њена пензија није довољна да она преживи. Заплењена јој је...
 • Семејни вредности (2008)

  image
  Здодевен татко, лојална жена, прониклива ќерка. Наизглед обично семејство чиј свет се распаѓа кога ќе откријат спортскта торбица полна со пари.
 • Грди и опасни (2017)

  image
  Група крадци со физичка попреченост има план да ограби банка. По грабежот, четворицата крадци се судираат околу поделбата на пленот, при што сите се втурнати во...
 • Госпоѓица никој и ништо (2010)

  image
  Сара Џејн е несреќна во љубовта, живее со ексцентричната мајка ѝ и заглави во компанијата Џаџ Фармасеутикалс како секретарка, без перспектива. Но, сака нешто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.