СОДРЖИНА

Придружи се Барби у трима различитим видео играма! Да ли ќе успети да спасе те земље?

Слики

© 2017 NBC Universal© 2017 NBC Universal© 2017 NBC Universal© 2017 NBC Universal© 2017 NBC Universal© 2017 NBC Universal© 2017 NBC Universal

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Алвин и верверичките: Второ цивкање (2009)

  денес
  image
  Има многу одлични филмски продолженија. Има и филмови-претходници. Сега, подгответе се за првото ВТОРО ЦИВКАЊЕ на светот, каде Алвин, Симон и Теодор конечно се...
 • Мачорот во чизми (2011)

  денес
  image
  Одамна пред да ги запознае Шрек и магарето, симпатичниот, но итар Мачор во чизми мора да го исчисти своето име од сите обвиненија што го направија баран бегалец....
 • Хотел Трансилванија 2 (2015)

  денес
  image
  Дружината на Дракула се враќа во нова хумористична авантура во „Хотел Трансилванија 2! Изгледа сѐ се менува на подобро во хотелот „Трансилванија... Строгата...
 • Барби и 12 принцеза балерина (2006)

  денес
  image
  Некада давно био једном један дворац из кога се увек чула музика. У овом дворцу није живела само једна или две принцезе, него дванаест принцеза и њихов отац,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.