СОДРЖИНА

Господин Магу е ексцентричен милионер кој одбива да користи очила и затоа секогаш влегува во неволи. За време на една музејска кражба, тој случајно добива еден бесценет камен и станува цел на една банда крадци.
Комичарот Лесли Нилсен ни го оживува господин Магу во оваа дива и луда комедија! Тоа е урнебесно смешна авантура полна со смеа... и со опасност! Настанува вистински хаос кога господин Магу станува цел на една злогласна и безмилосна банда од меѓународни ограбувачи на скапоцени камења. Еден бесценет камен е украден, а изгубениот Магу тргнува да го врати! Полна со смеа и со адреналин, „Господин Магу“ е забавна комедија по која сите ќе полудат!

Слики

Господин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин МагуГосподин Магу

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Временски гусари (2020)

  денес
  image
  Када муња удари у украдени научни брод у током бекства, он нестане заједно с посадом и њиховом драгоценом мапом блага која је била на броду. Гурнути у вортекс,...
 • Робинзон Крусо (1997)

  денес
  image
  Робинзон Крусо е единствениот преживеан во една поморска несреќа, па сам мора да се снаоѓа на еден ненаселен тропски остров. Наскоро открива дека едно локално...
 • Краљеви Мушкетири: Претпосљедња мисија (2018)

  денес
  image
  Послије двадесет година, краљеве мушкетире позива краљица Ана очајнички тражец́и њихову помоц́. Циничани и разочарани, али још увек невјероватно талентовани...
 • Приказната за сирената (2017)

  денес
  image
  Модерна бајка за Рајан, дванаесетгодишно девојче приморано да се пресели со својот татко во малата приморска населба каде што е роден, каде што ќе живее со Арт,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.