poster

Ноќна патрола

Night Patrol (1984)

Режисер: Jackie Kong

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10

СОДРЖИНА

Мелвин Вајт је полицајац на мотору који по казни ради само ноќну смену, због својих пропуста. Он сво слободно време троши на своју скривену љубав: станд уп комедију, па тако у баровима има своје наступе. Услед немогуќности да успостави равнотежу измеѓу своја два живота, тражи поноќ психијатра да покуша да реши ко заиста жели да буде...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  денес
  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
 • Family (2018)

  денес
  image
  An emotionally stunted aunt struggles to bond with her teenage niece, who wants nothing more than to run away from home and become a juggalo.
 • Херои (2010)

  денес
  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Концерт (2009)

  денес
  image
  Пре тридесет година, Андреи Симониович Филипов, признати диригент оркестра Бољшој, добио је отказ због примања јеврејских музичара. Сада, скоро на позицији...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.