СОДРЖИНА

Филм ноир. Полицијски начелник отпуштен због окрутности тражи доказе против човјека осумњиченог за убојство тројице детектива...

Слики

Голи алибиГоли алиби

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гавранот (2012)

  понеделник
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Слабост (2001)

  понеделник
  image
  Фентон Микс долази у ФБИ да их обавести о томе да верује да је његов брат серијски убица који себе зове “Божја рука”. У флиму се кроз флешбекове описује Фентонов...
 • Необраѓени драгуљи (2019)

  понеделник
  image
  Howard Ratner (Adam Sandler) is a once successful New York gems dealer whose gambling addiction has left his family and career in shambles, and him hundreds of...
 • Што да прави мртовец во Денвер (1995)

  понеделник
  image
  На бившиот гангстер Џими му е понудена последна работа од моќниот мафијашки шеф. Кога тргнува на лошо, Џими и неговите другари се означени за убиство и Џими има...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.