рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 7.23/10
(26 гласови)

Слики

Ерин БроковичЕрин БроковичЕрин БроковичЕрин БроковичЕрин БроковичЕрин БроковичЕрин БроковичЕрин Брокович

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рат струја (2017)

  денес
  image
  Холивудски спектакл о Николи Тесли у којем главне улоге тумаче за Оскара номиновани Бенедикт Камбербач и Мајкл Шенон. Окосница филма је беспоштедно надметање...
 • Човек од сенка (2018)

  денес
  image
  Приказна за Дик Чејни (Кристијан Бејл), бирократ во Вашингтон, кој тивко станува најмоќен човек во светот како потпретседател на Џорџ В. Буш, менувајќи ги земјата...
 • Кинзи (2004)

  денес
  image
  Поглед на живот професора Алфреда Кинсија, пионира у подручју истраживања људске сексуалности, чије је истраживање под именом „Сексуално понашање људског мужјака...
 • Боемска Рапсодија (2018)

  денес
  image
  „Боемска рапсодија“ ги слави групата „Квин“, нејзината музика и нејзиниот неверојатен пејач Фреди Меркјури. Фреди им пркосеше на стереотипите и конвенциите за да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.