СОДРЖИНА

Ејвери Форд, чувени глумац у популарним вестернима, одлази на ранч у Монтани где треба да убрза посао на ранчу и да својој каријери нови замах. Хедер, чија породица је власник ранча, јесте лепотица која нема шта не може. Меѓу њима се буде осеќања.

Слики

Љубов во рајотЉубов во рајот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Чесно и праведно (2004)

  image
  Бизнис партнерите Френк и Џош сосема банкротираат кога нивната старт ап идеја пропаѓа пред да се појави на мрежата.
 • Џуно (2007)

  image
  Џуно (Елен Пејџ) можеби изгледа многу паметна за своите години, но откако спие со својот соученик Бликер (Мајкл Цера), бремената тинејџерка наскоро дознава дека...
 • Човекот-птица (2014)

  image
  Еден актер чија кариера е во опаѓање, а е познат по улогата на еден популарен суперхерој, се обидува да си ја врати славата преку бродвејска претстава....
 • Quality Time (2017)

  image
  Five thirty-something men in as many separate segments struggle to grapple with the relentless absurdity of their respective existences.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.