рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.15/10
(27 гласови)

СОДРЖИНА

Познат провалник од Менхетен излегува од затвор по 10-годишна казна и веднаш го врбуваат да украде три познати дела на да Винчи.

Слики

Хадсон ХокХадсон ХокХадсон ХокХадсон ХокХадсон ХокХадсон Хок

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Трипати „Икс" (2002)

  денес
  image
  Вин Дизел е во улога на поранешен екстремен спортист регрутиран да стане таен агент на опасна тајна мисија.
 • Чудесниот Спајдермен (2012)

  денес
  image
  Еден од најпознатите ликови на светот се враќа на големото платно со новото поглавје од филмовите за Спајдермен, „Чудесниот Спајдермен“. Филмот раскажува различна...
 • Одредот на отпишаните (2016)

  денес
  image
  Тие се најлошите негативци собрани во тајна владина агенција. Овој „самоубиствен одред“ добива задача да оди на опасна мисија за уништување на еден таинствен,...
 • Бекство у зору (2006)

  денес
  image
  RESCUE DAWN nam pripoveda istinitu priču o Nemcu Diteru Dengleru koji je maštao o tome da postane pilot, da bi se konačno probio do Sjedinjenih američkih država...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.