poster

SVJEDOK POD ZAŠTITOM

Don't Look Behind You (1999)

акција, трилер | Канада, Германија, САД
Режисер: David Winning

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.3/10

СОДРЖИНА

Аман (Патрицк Дуффy) мора уќи у програм заштите свједока након што напусти свог бившег шефа. ФБИ-у открива да је он наркобосс. Његова жена (Пам Даwбер) и дјеца врло су незадовољни селидбом и својим новим животима. Нажалост, програм заштите не успијева, банда их проналази, а Аман је присиљен заштитити обитељ од напада

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Железен човек 2 (2010)

  денес
  image
  Сега, откако е откриена неговата тајна, животот на Тони Старк е понапнат од било кога. Секој ја сака технологијата на Железниот човек, заради моќ или заради...
 • Блиски непријатели (2013)

  денес
  image
  Кога голема количина на наркотици исчезнува од американско-канадската граница, шумскиот ренџер и бившата морнарска фока, Хенри, е принуден да се бори за својот...
 • Глупи крадци (2009)

  денес
  image
  Еден искусен ограбувач кој должи многу на руската мафија, најмува еден новајлија за да изведат уште еден грабеж, во оваа криминална драма од режисерката Мими...
 • Не е време за умирање (2021)

  денес
  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.