poster

Шоу наказа 2

Creepshow 2 (1987)

Режисер: Michael Gornick

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 2.67/10
(3 гласови)

Слики

Шоу наказа 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Медуза (2021)

  image
  Неочекуваниот пораст на радикалните христијански фракции во Бразил ја поттикна писателката-режисерка Анита Роча да Силвеира да почне да работи на идеите зад...
 • Младите вештерки: Наследство (2020)

  image
  Кога се запишува во ново школо, Хана се спријателува со Таби, Лурдес и Френки и набргу станува четвртиот член на нивната група. Хана наскоро дознава дека некако...
 • Проклетството на Тутанкамон (2006)

  image
  Година 1922. била историска за археологијата, бидејќи таа година е откриена првата гробница на египетскиот фараон, како и нешто што до тогаш не било видено во...
 • 1408 (2007)

  image
  Познати писац хорор романа, Мајк Енслин, верује само у оно што може види својим очима. Али, након низа романа, који су постигли фанстастична успех, а у којима се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.