СОДРЖИНА

Екипажот на Меѓународната вселенска станица е на пат кон едно од најважните откритија во човечката историја. Тоа е првиот доказ за вонземски живот на Марс. Но, обликот на живот е многу поинтелигентен отколку што очекувале.
Овој филм претставува ужаснувачки трилер за еден тим научници кои се наоѓаат на Меѓународната вселенска станица чија мисија се претвора во ужас кога откриваат една форма на живот што рапидно еволуира и предизвикала исчезување на животот на Марс, а сега претставува закана за екипажот и за целиот живот на Земјата.

Слики

Трага на живототТрага на живототТрага на живототТрага на живототТрага на живототFoto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Foto: RTL / © 2017 Skydance Productions, LLC.Трага на живототТрага на живототТрага на живототТрага на животот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Асимилација (2019)

  вторник
  image
  Three friends making a web series about their town discover that their neighbors are being killed and replaced by creatures who are perfect copies of their victims.
 • Деветтата порта (1999)

  вторник
  image
  Мистериозни човек унајмљује Корса, трагача за ретким књигама, да пронаѓе преостала два примерка књиге Девет капија краљевства сенки. Примерци потичу из...
 • Уклета куќа (2020)

  вторник
  image
  Два пара заједно изнајме луксузну, пресавршену да би била истинита, куќу на 'Аирбнб'-у, да би затим открили како их власник потајно шпијунира. После дуго времена,...
 • Страшно страшило 2 (2003)

  вторник
  image
  Stranded on a lonely road, a schoolbus full of high school basketball players, their coaches, and cheerleaders must defend themselves from the Creeper - a...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.