poster

Perry Mason: The Case of the Murdered Madam

Perry Mason: The Case of the Murdered Madam (1987)

Режисер: Ron Satlof

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.9/10
(173 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вистински убиства: Мистериите на Аурора Тигарден (2015)

  image
  Една членка на клубот на Аурора е убиена на начин што морничаво наликува на убиството за кое требал да расправа клубот, па Аурора мора да го најде убиецот.
 • Мистерии на гаражната распродажба: Убиство на плажата (2017)

  image
  Ени Винтерс веќе долги години купува антиквитети од Џенифер, а кога нејзиниот сопруг е најден мртов на плажа, изгледа како да умрел во несреќа. Но Ени не верува...
 • Смрт на Нил (2022)

  image
  Одеднаш неговиот одмор се прекинува кога медениот месец на една совршена двојка е трагично скратен заради убиец на бродот. Прекрасни пустински пејсажи,...
 • Смртоносен меден месец (2010)

  image
  Една двојка се венчаат на Хаваите, и се упатуваат на крстарење на меден месец каде што работите одат ужасно во погрешен правец.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.