СОДРЖИНА

Успешна девојка из великог града се након хитног случаја у породици врати својим коренима у малом граду. Тамо се поново повезује са породицом и пријатељима и успут наѓе романсу.

Слики

Љубовна мамкаЉубовна мамкаЉубовна мамкаЉубовна мамкаЉубовна мамкаЉубовна мамка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тие дојдоа заедно (2014)

  image
  Оваа урнебесна пародија на омиленото скриено задоволство на сите - романтичната комедија - ги прикажува актерите Пол Руд и Еми Пелер како најнеобична двојка што...
 • Случаен сопруг (2008)

  image
  Ема Лојд је створила каријеру од свог разумног, зрелог и одговорног приступа везама. Има успешну радио емисију, потписан уговор за књигу и везу испуњену љубављу...
 • Малите Фокери (2010)

  image
  Тестот на волјата помеѓу Џек Бирнс (Роберт Де Ниро) и Грег Фокер (Бен Стилер) ескалира во ова продолжение на „Запознајте ги родителите“ и „Запознајте ги Фокери“....
 • Листа за острел (2011)

  image
  Шарлота е жена што има проблеми со изливи на бес, па терапевтот и предлага да води дневник за секогаш да ја има својата емотивна состојба под контрола. Бидејќи во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.