СОДРЖИНА

Млада инспекторица Фиона Гриффитхс има бриљантан ум али и тајну историју душевне болести која се зове Цотардов синдром и која је оставила дубоку и осебујну емпатију према мртвима.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Грабеж и потрага (2020)

  понеделник
  image
  Аурора е многу зафатена во библиотеката поради хуманитарната вечера на која ќе биде изложена круната на семејството Тудор. Но круната исчезнува, а набрзо го...
 • Лов (2013)

  понеделник
  image
  Терористички акт повторно ќе спои поранешни љубовници во игра од која нема излез. Довербата е на тест а нивните животи во опасност...
 • Без трага (2010)

  понеделник
  image
  Етјен наскоро ќе стане шеф на голема индустриска група. Во брак со прекрасната Клеменс, тој е човек кој има се. Кога ќе наиде на Патрик, другар од детството,...
 • Време за убивање (1996)

  понеделник
  image
  Млад адвокат брани црн работник во мелница обвинет за убиство на двајца белци кои ја силувале неговата 10-годишна ќерка, предизвикувајќи насилна одмазда од Кју...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.