poster

Брзина окидача

Shutterspeed (2000)

акција | Канада
Режисер: Mark Sobel

Оценка на корисникот: 4.6/10
(158 гласови)

СОДРЖИНА

Рил Дејвис је полицијски ветеран који ќе добити снимак убиства његове веренице. Истражујуќи случај открива како је његова вереница постала таоц банде. Када се истрага закомпликује, он одлучује тражити помоќ од свог брата Клифа, такоѓе полицајаца с којим није у добрим односима...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Падот на Олимп (2013)

  image
  Кога Белата куќа (со име Олимп како код во тајните служби) е преземена од терористи, а е заробен и претседателот, поранешен претседателски телохранител Мајк...
 • Борец (2007)

  image
  Aјшa учи во средно училиште и нејзиниот татко кој што е дојден во Данска како имигрант од Турција, е убеден дека таа ќе стане доктор. Ајшa сепак повеќе сака да...
 • Плаќеница (2021)

  image
  Ана (Меги Кју) је највештији плаќени убица на свету - као дете ју је спасио легендарни Муди (Семјуел Л. Џексон) и полако учио „породичном послу”. Када човека који...
 • Трка (2014)

  image
  Рој е човек во триесеттите кого што го интересираат само нелегални автомобилски трки и неговата кола. Ненајавено на вратата му се појавува ќерката за со него да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.