рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 6.67/10
(18 гласови)

Слики

New RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyСамерсбиСамерсбиСамерсби

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Добриот Вил Хантинг (1997)

  денес
  image
  Драма за бунтовниот 20-годишен чистач на МИТ, Вил Хантинг, надарен со фотографска меморија, кој се дружи со своите пријатели од Јужен Бостон, неговиот најдобар...
 • Одговорно дете (2019)

  денес
  image
  Заснована на истинитом догаѓају, „Одговорно дете“ је прича о Реју, дванаестогодишњаку коме се суди због убиства. Испричан у два временска оквира, филм прати...
 • Из свег гласа (2014)

  денес
  image
  Оскаровац Дастин Хофман у инспиративној причи о таленту и унутрашњој борби у којој сами морамо да победимо! Стет је проблематични 11-годишњак који живи у малом...
 • Пепелашка (2015)

  денес
  image
  И покрај тоа што маќеата (Кејт Бланшет) и полусестрите ја малтретираат, веселата Ела (Лили Џејмс) решава да ја земе судбината во своите раце. Ќе гледаме и еден...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.