poster

Олуја у срцу

Tornado Valley (2009)

Режисер: Andrew C. Erin

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.4/10

СОДРЖИНА

Лиз МекАдамс прогоне сеќања на торнадо који јој је уништио куќу пре 25 година. Сада је професионални трагач олуја, и опет су она и њена породица у опасности, па је заједно са супругом спремна да се бори да спасе оне које највисе воле...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Колебливиот фундаменталист (2012)

  image
  Во 2001 год., еден Пакистанец по име Чангез е тазе дипломиран на “Принстон“ и сака да се збогати на Волстрит. Изгледа дека американскиот сон му е на дофат на...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Asgjë nuk harrohet (1985)

  image
 • Искушење (2013)

  image
  Roger Jackson strives to support his family, a group that includes not only his Ivy League-educated wife Judith (Jurnee Smollett-Bell), but his ganja-smoking...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.