poster

Испод кревета

Under the Bed (2012)

хорор | САД
Режисер: Steven C. Miller

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.6/10

СОДРЖИНА

Док њихови родитељи покушавају изградити нормалан живот у предграѓу два брата, Неал и Паул, упуштају се у беспоштедну борбу с гладним чудовиштем које вреба испод кревета.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бункер игра (2022)

  image
  Након неколико нејасних несреќа, игра улога уживо је прекинута и играчи напуштају бункер док особље остаје у бункеру да истражује нестанак Грега, генија који...
 • Вирус: 32 (2022)

  image
  Вирус кој ги трансформира луѓето во насилни ловци на зомби брзо се шири низ Монтевидео. Мајка и ќерка наоѓаат надеж за преживување кога сфаќаат дека по секој...
 • The Final Wish (2018)

  image
  After his father's death, a man returns home to help his grief-stricken mother. Going through his dad's belongings, he comes across a mysterious item that is more...
 • Дракула на Брам Стокер (1992)

  image
  Бесмртниот трансилваниски гроф (Гери Олдман) чекал 400 г. за одново да се роди неговата љубов. Тој ја наоѓа во личноста на викторијанската слугинка (Винона...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.