СОДРЖИНА

Томи је тек изашао из затвора и спреман је за другу шансу у животу. Доселио се да живи са сестром и њеном породицом, и на питање где је био претходне три године, његова сестра одговара: "Био је у Француској".

Слики

Луди по избор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Во голем стил (2017)

  image
  Тројца повозрасни пријатели и пензионирани работници со челик збеснуваат кога ќе дознаат дека нивниот пензиски фонд е оштетен од сомнителна корпорација....
 • Крими далавери (2013)

  image
  Двајца криминалци ја киднапираат сопругата на корумпиран инвеститор за недвижности надевајќи се на богат откуп. Но, тој не покажува интерес да плати еден милион...
 • Лудости Дика и Џејн (2005)

  image
  Након финансијске пропасти, брачни пар се окреќе криминалу да би платио рачуне. Амбициозни бизнисмен Дик (Џим Кери) је тек унапреѓен на највишу функцију у одељењу...
 • Цели девет милји (2000)

  image
  На забар кој се мачи да успее му се менува од корен животот кога познат гангстер се преселува во соседството. Жена му успева да го убеди да информира озлогласен...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.