СОДРЖИНА

На снежној гори, овце живе у хармонији, али пас Броди, који би требало да их чува, радије свира рокенрол. Када радио падне с неба у руке тог тибетанског мастифа, он напушта дом како би остварио своје снове и постао музичар, али успут ќе се наќи у потпуно неочекиваним ситуацијама.

Слики

Вау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаВау Вау звездаFoto: TVNOW / © 2017 MANDOO PICTURES (HONG KONG) LIMITED.Foto: TVNOW / © 2017 MANDOO PICTURES (HONG KONG) LIMITED.Foto: TVNOW / © 2017 MANDOO PICTURES (HONG KONG) LIMITED.Foto: TVNOW / © 2017 MANDOO PICTURES (HONG KONG) LIMITED.Foto: TVNOW / © 2017 MANDOO PICTURES (HONG KONG) LIMITED.Foto: TVNOW / © 2017 MANDOO PICTURES (HONG KONG) LIMITED.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мисија - Арктик (2019)

  денес
  image
  Арктичка лисица Свифти ради у поштанској служби, али сања о томе да једног дана постане Топ Дог - арктички хаски курир. Да би доказао да је вредан улоге, тајно...
 • Nezha Reborn (2021)

  денес
  image
  While living as an ordinary deliveryman and motor racing fan, Nezha encounters old nemeses and must rediscover his powers to protect his loved ones.
 • Астерикс: Тајната на волшебниот напиток (2018)

  денес
  image
  Тајната на волшебниот напиток е новата филмска адаптација за авантурите на непобедливите јунаци кои пред големото платно го носат целото семејство. Друид...
 • Little Sorcerer (2021)

  денес
  image
  A group of friends set out on a quest to find a magic stone to turn their mouse friend back into a prince.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.