СОДРЖИНА

По повратку куќи са трауматичног пута из Ирака, Џон се бори са посттрауматским поремеќајем. И оно мало мира што је успео да поврати, у потпуности ремети један кобни дан када спасава локалну девојку од групе насилних макроа. Пошто је приликом те акције убио неколико битних припадника групе, Џон и његова породица сада постају главна мета Холиса, немилосрдног воѓе ове групе...

Слики

Тешке ранеТешке ранеТешке ранеТешке ранеТешке ранеТешке ранеТешке ранеТешке ранеТешке ране

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Момчето од Вајт Ривер (1999)

  четврток
  image
  Комична драма за двајца измамници, чие што наизглед безопасно тргување на американскиот југ, ќе се престори во опасна авантура откако еден убиец ќе ги земе како...
 • Случаен шпион (2001)

  четврток
  image
  Во шопинг центар во Хонг Конг, Бак Јуен спасува плен на крадци со помош на интуицијата. Завршува во Истанбул преку Јужна Кореја и случајно станува шпион. За...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  четврток
  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
 • Незапирливи (2004)

  четврток
  image
  Дин Кејџ е припадник на специјалните единици на американската армија, но ќе се најде во судир со Владата на која некогаш ѝ служел. Кога агентите на тајната служба...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.