poster

Devil's Playground

Devil's Playground (2010)

Xорор, Акција | Обединетото Кралство
Режисер: Mark McQueen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.2/10

СОДРЖИНА

As the world succumbs to a zombie apocalypse, Cole, a hardened mercenary, is chasing the one person who can provide a cure. In his way aren't only the flesh-eating, super-athletic cannibals as humanity's greatest danger, but people themselves!

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.