СОДРЖИНА

Прича о Ејдану Блуму, глумцу у успону, оцу и супругу, који с 35 покушава да наѓе свој идентитет, сврху да живи. Кад почне код куќе да подучава своје клинце откриќе ствари о себи за које се није надао да ќе пронаќи. Пре свега откриќе смисао живота док ќе властиту децу подучавати како да живе у турбулентном времену…

Слики

Волео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овдеВолео бих да сам овде

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нераздвојни (2016)

  недела
  image
  Фелипе је богати бизнисмен који због несреќе постане квадриплегичар и тражи асистента терапеута. Неколико их је високо квалификованих, али он одлучи да запосли...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  недела
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Wendy 2 - Freundschaft für immer (2018)

  недела
  image
 • Збогување (2019)

  недела
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.