рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 6.71/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Џенифер организира распродажба за добротворни цели кога на таванот од една куќа наоѓа тело. Додека се обидува да го реши убиството, добива итен повик за помош од Тина, но кога оди да ѝ помогне, се наоѓа лице во лице со убиецот.

Слики

Мистерии на гаражната распродажба: Уметност на убиствотоМистерии на гаражната распродажба: Уметност на убиствотоМистерии на гаражната распродажба: Уметност на убиството

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Товарот на вината (2014)

  денес
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Пас луталица (1949)

  денес
  image
  Мураками, млади детектив оделења за убиства, опљачкан је у аутобусу и тада је остао без службеног пиштоља. Успаничен и посрамљен, бесомучно покушава да пронаѓе...
 • Шверцери (2012)

  денес
  image
  Филмот е инспириран од вистински настани, а е приказна за телевизиската репортерка Софи Талберт (Ш. Стоун) од Феникс. Таа е тврдоглава, упорна и десно-ориентирана...
 • Дванаесетмината на Оушн (2004)

  денес
  image
  Џорџ Клуни, Бред Пит, Мет Дејмон, Џулија Робертс и Дон Чидл се враќаат како најзабавната банда измамници. Овојпат нивни цели се Париз, Рим и Амстердам, а бившата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.