рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 5.2/10
(10 гласови)

СОДРЖИНА

Кога пристигнува во Кина со намера да донира бубрег за својата болна внука, Дикон (Жан-Клод Ван Дам), поранешен таен агент, станува жртва на трговци со човечки органи кои му го крадат бубрегот еден ден пред операцијата. Опериран и со болки, но многу бесен, Дикон ќе започне да го бара својот украден бубрег низ најтемните улици на Хонг Конг, оставајќи крвава трага зад себе…

Слики

По секоја ценаПо секоја ценаПо секоја ценаПо секоја ценаПо секоја ценаПо секоја ценаПо секоја ценаПо секоја ценаПо секоја цена

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Блиски непријатели (2013)

  image
  Кога голема количина на наркотици исчезнува од американско-канадската граница, шумскиот ренџер и бившата морнарска фока, Хенри, е принуден да се бори за својот...
 • Џек Ричер (2012)

  image
  Шест истрели. Петмина мртви. Еден провинциски град доживува ужас. Но, за неколку часа, полицијата го решава случајот. Но, една работа не е како што треба....
 • Дипломатска опсада (1999)

  image
  Стив Мичел је амерички агент кога шаљу у Будимпешту да деактивира бомбу постављену у америчкој амбасади. Он је пријатно изненаѓен када открије да ќе му на овом...
 • Туѓинец (2010)

  image
  Најдобриот агент на ФБИ ќе стане цел на напади на терористи. Тие ќе му го убијат целото семејствто, а меморијата ќе му ја избришат. Време е за одмазда, затоа што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.