poster

Kur hapen dyert e jetës

Kur hapen dyert e jetës (1986)

драма, семејни | Албанија
Режисер: Rikard Ljarja
DigitAlb T HD | сабота | 14:15

Оценка на корисникот: 8.5/10
(188 гласови)

Слики

Kur hapen dyert e jetës

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Алабама Моон - Дечак из Алабаме (2009)

  image
  Једанаестогодишњи дечак Мун Блејк је провео велики део свог живота кријуќи се по шумама Алабаме са својим оцем, неповерљивим човеком који је увек против владе и...
 • Дете како Џејк (2018)

  image
  Еден пар од Бруклин ја бара вистинската градинка за својот 4-годишен син, кој сака повеќе да се облекува како принцеза отколку како војник. Како што се справуваат...
 • Scrap Wood War (2014)

  image
  Bas and Ziggy are longstanding best (school)mates, but while stronger Bas does wood-shop, smarter Ziggy enters prep-school. The knaves stay friends. At the annual...
 • Të mos heshtësh (1985)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.