рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 10/10
(27 гласови)

Содржина

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мастер (2012)

  image
  Впечатлив приказ за талкачите и трагачите по вистина по Втората светска војна во Америка. Филмот „Мастер“ на Пол Томас Андерсон го следи патувањето на...
 • Аллер ретоур (1978)

  image
  Сељак са породицом долази у Париз да наѓе посао. Он се убрзо запосли, али није задовољан, па често мења послодавце. У потрази за бољим послом наседне посреднику,...
 • Treni niset më shtatë pa pesë (1988)

  image
 • Ирон Исланд (2005)

  image
  Some poor people in the Southern coasts of Iran do not have any place to live, and thus, they reside on an old, abandoned ship in the sea. Captain Nemat, their...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.