СОДРЖИНА

Млада двојка се мачи да поправи пропадната куќа.

Слики

NBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • НЕЧИЈ ХЕРОЈ (2011)

  денес
  image
  Денис Саливен е типичен Њујорчанец. Еден ден добива задача да работи кај богата млада вдовица и нејзиниот син Џејк. Детето го фасцинираат филмови за супер јунаци....
 • Навивачки: Сè или ништо (2006)

  денес
  image
  Ученичка префрлена во средно училиште со лоша репутација, се обидува да се приклучи во навивачката група. Не само што има дуел со главната навивачка, туку и се...
 • Госфорд Парк (2001)

  денес
  image
  U novembru 1932. u kući ser Vilijama MekKordla (M. Gambon) i lejdi Silvije (K. Scott Thomas) okupljaju se pripadnici visokog društva, koji su došli zbog lova....
 • Добро дојде во Труји (2018)

  денес
  image
  Агате е професорка по англиски во едно од најпрестижните средни училишта во Париз. Преместена во Труји-под-Сејес, нејзиниот свет се руши. Без семејство и без...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.