poster

Педесет нијанси на црна

Fifty Shades of Black (2016)

Режисер: Michael Tiddes
M1 Film | Утре | 15:45

рејтинг: 3.5/10
Оценка на корисникот: 6.36/10
(22 гласови)

СОДРЖИНА

Со пародијата „Педесет нијанси на црна“, американскиот актер, комичар, продуцент и сценарист Марлон Вејанс навлезе во кралицата на еротската романтична драма - незапирливата сензација на „Педесет нијанси на сива“.
Ја пронајде облеката, ја врза вратоврската и ги облече чевлите на господин Блек. За време на деловното интервју ќе биде маѓепсан од срамежливата Хана, со која ќе влезе во бурна врска. За целото искуство да биде што е можно похумористично, Вејанс ќе се осврне на некои интересни светски познати фаци во филмот и ќе ве насмее до солзи...

Слики

Педесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црнаПедесет нијанси на црна

Прегледи


Прегледано од Sandra Anić
недела, 14 март 2021 23:06
Спојлери напред Покажи ми
Nestvarno da se nešto ovoliko glupavo, prosto i jadno uopće može i snimiti, a da uopće ne uspije biti ni na tragu parodije.
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Наш муж Талијан (2004)

  вторник
  image
  Мариа (Мариа Гразиа Цуцинотта) израѓује сандале и живи у Италији. Њезин супруг Винцензо (Пиерфранцесцо Фавино) одлази од куќе како би се окушао као кипар у Неw...
 • Што е љубовта (2007)

  вторник
  image
  Том планира да изненади Сару вереничким прстеном, а свог најбољег пријатеља замоли да буде сведок просидби која ќе се десити на светог Валентина. Невоља је у томе...
 • Цигари на парче (2011)

  вторник
  image
  Боби, њујоршки џепчија кој насекаде се претставува како брокер, ја предизвикува судбината кога ќе украде значка од њујоршки детектив, поради незадоволството на...
 • Семоќниот Еван (2007)

  вторник
  image
  Еван Бакстер е нов член на конгресот со светла иднина и со намера „да го смени светот". Бог ќе ја слушне оваа порака и решава да му помогне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.