Оценка на корисникот: 5.9/10
(223 гласови)

СОДРЖИНА

После бурата со невидена разорна моќ, сомнителни недостатоци на струја, кои следуваа како синџир-реакција, се закануваат кон луѓето дека ќе ги остават без комуникација со остатокот на светот, што би можело да доведе до незамисливото. Неколку одберени луѓе тргнуваат во решавање на овој проблем.

Слики

Категорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањетоКатегорија 6: Денот на уништувањето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Код судбине (2009)

  image
  Капсула, који садржи предвиѓања ученика, за вријеме отварања нове школе 1958. закопана је на школском посједу. Умјесто цртежа, једна дјевојчица предала је...
 • Предодреденост (2014)

  image
  Заснован на краткиот расказ „Сите вие зомби“ од Роберт А. Хајнлајн, „Предодреденост“ го прикажува животот на временскиот агент (Итан Хок) испратен на сложена...
 • Чудни денови (1995)

  image
  Поранешен полицаец кој станал уличен измамник случајно открива заговор во Лос Анџелес во
 • Предавство (2018)

  image
  Доминика е поранешна балерина присилена да влезе во една руска владина програма што ја втурнува во опасна шпионска игра. Таа станува смртоносна агентка, но е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.