poster

Blacktop

Blacktop (2000)

драма, трилер | Канада
Режисер: T.J. Scott

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10

СОДРЖИНА

Силвиа (Кристин Давис) оставља свога момка у бару на аутопуту. Пријатељски расположени возач камиона понуди јој превоз, а Силвиа убрзо открива да је камион пун лешева и да је возач серијски убица који тражи још жртава. Силвиа се покушава ослободити.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Заборавени (2014)

  понеделник
  image
  Џорџ е ментално заболен бездомник, кој веќе со години не е во состојба да го зачува работното место. Тој лута низ градот барајќи храна, алкохол и скривалиште, но...
 • Време на митарење (2020)

  понеделник
  image
  Стефани е весело девојче кое води изолиран живот со својата ментално нестабилна мајка и нејзиниот недоверлив татко. Годините кои минуваат воопшто не носат иднина....
 • Теен Спирит (2018)

  понеделник
  image
  Продуцент филма „Ла ла ланд“ представља поп сензацију у новој интригантној и модерној причи „ТЕЕН СПИРИТ“. Вајолет је стидљива тинејџерка која сања да побегне...
 • Госпоѓица Џули (2014)

  понеделник
  image
  Радња драме Госпоѓица Џули описује жестоку борбу измеѓу мушкарца и жене, борбу за моќи и доминацијом кроз окрутну и компулзивну игру завоѓења и одбијања. Сеоска...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.