poster

Изван себе

Undermind (2003)

Режисер: Nevil Dwek

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.8/10

СОДРЖИНА

27-годишњи адвокат, Дерик, једног јутра се буди у непознатом стану, уз непознату жену која га зове Зејн. Од тог тренутка он постаје заточеник, познате али ипак измењене стварности. Али у томе није сам. Зејн је такоѓе пребачен у паралелни свет у коме преузима Дериков живот кога красе новац и моќ. Сада је на овој двојци мушкараца да испитају оно што јесу и оно што би можда волели да постану.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистерии на гаражната распродажба: Венчаница (2015)

  понеделник
  image
  Џенифер и Дени наоѓаат една прекрасната стара венчаница, но деталниот преглед покажува дамки од крв. Џенифер одлучува да дознае што се случило и да ја најде...
 • Подлих осам (2015)

  понеделник
  image
  Радња је смештена десетак година након Граѓанског рата и прати догодовштине Марквиса Ворена (Самуел Л. Јацксон), бившег војника Уније и ловца на главе блокираног...
 • Мерка на одмаздата (2009)

  понеделник
  image
  Колин е скршен поради веста за неверството на неговата сопруга, а неговите пријатели решаваат да му помогнат. Тие го киднапираат младиот љубовник и го држат во...
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Игра на исчезнување (2018)

  понеделник
  image
  Внукот на Аурора и неговиот цимер исчезнуваат откако девојката на цимерот е најдена мртва. Со помошта од своите пријатели, Аурора ја открива заверата која тргнала...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.