рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 8/10

Содржина

Pierre Durois, a teacher at a girls' boarding school, does journalism in his spare time. When a movie crew arrives in town, he writes a venomous note about an American movie star, the volcanic Jackie Logan.

Слики

I'm Losing My TemperI'm Losing My TemperI'm Losing My TemperI'm Losing My TemperI'm Losing My TemperI'm Losing My TemperI'm Losing My TemperI'm Losing My Temper

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.