СОДРЖИНА

За време на празниците, грижливиот но премногу заштитнички настроен татко Нед Флеминг (Брајан Кренстон) патува во Калифорнија за да ја посети својата ќерка во „Стенфорд, каде што го запознава својот најголем кошмар, а тоа е нејзиното добронамерно но чудно момче компјутерџија Лерд Мејхју (Џејмс Франко). Нед мисли дека Лерд, кој апсолутно нема никаков филтер, е несоодветен за неговата ќерка. Паниката на Нед се зголемува кога тој едноставно не може да се снајде во гламурозниот свет на високата технологија во кој живее Лерд, дознавајќи дека Лерд сака да ја запроси ќерка му.

Слики

Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?Зошто тој?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зимска љубовна приказна (2019)

  четврток
  image
  Кеси је управо објавила књигу о свом искуству у процесу развода. Будуќи да је нови писац, како би јој помогао, издавач је упарује са успешним писцем Елиотом на...
 • Љубавни тонови (2019)

  четврток
  image
  Маггие ради на вјенчању као фотографкиња те наилази на бившу љубав. Њихов је однос напет све док се не сјете како добро пјевају заједно.
 • Замена (2010)

  четврток
  image
  Џенифер Анистон, заедно со Џејсон Бејтмен, во оваа неконвенционална комедија ја игра Кејси, паметната и забавна жена која и покрај противењето на својот...
 • Официр са ружом (1987)

  четврток
  image
  Година је 1945. у тек ослобоѓеном Загребу. У живот младе жене са треќег спрата сецесијске куќе улазе двоје људи, ослободилаца, за које се рат завршио, револуција...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.