Оценка на корисникот: 7.6/10
(189 гласови)

СОДРЖИНА

Во овој напнат трилер, Тони (Брајан Кокс) и Остин (Емил Хирш) се татко и син, и двајцата медицински вештаци кои треба да направат вештачење на телото на убава и млада девојка без идентитет, која на необјаснив начин се нашла на место кадешто се случило повеќекратно убиство. Обидувајќи се да ја разрешат мистеријата, ќе наидат на бизарни траги кои ги наведуваат на шокантно откритие.

Слики

Аутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната женаАутопсија на непозната жена

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Последна дестинација 3 (2006)

  image
  Ово би требало да буде један од најсреќнијих дана у њеном животу: матуранткиња Венди (Мери Елизабет Винстед) се придружује својим пријатељима на матурској...
 • 11-11-11 (2011)

  image
  Џозеф Крон, успешен американски писател и атеист, ќе посетува групна терапија за да се справи со смртта на сопругата и синот.Тој ќе се спријатели со Седи, којашто...
 • Сираче (2009)

  image
  Нешто не е во ред со Естер... Питер Сарсгард и Вера Фармига играат пар кој посвојува 9 годишно девојче откако го губи своето бебе... а потоа полека откриваат дека...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.