poster

Тајна даждевњака

Klyuch salamandry (2011)

Трилер, Акција, Авантура | Руската Федерација, САД, Холандија

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.3/10

СОДРЖИНА

Група научника на острву у југоисточној Азији истражујуќи регенеративна својства даждевњака, отркива "еликсир живота". Убрзо се вест проширила, па групе плаќеника креќу ка острву не би ли га отели. Оно што не знају, је да су научници открили и незаустављиву болест, од које убрзо и умиру. Сада креќе борба не само за "еликсир живота" него и за опстанак човечанства.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар на злосторството (2013)

  image
  Шефот на подземјето Томас Даглас (С. Сегал) создал сопствена криминална империја. Но, криминалниот живот веќе не го инстересира, па размислува да се повлече....
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
 • Дијамантите се вечни (1971)

  image
  Додека ги истражува мистериозните активности на светскиот пазар на дијаманти, Агентот 007 открива дека неговиот злобен непријател Блофелд ги собира дијамантите за...
 • Космички грев (2021)

  image
  Седуммина војници дезертери започнуваат превентивен удар на новооткриената вонземјанска цивилизација, во надеж дека ќе ја завршат меѓуѕвездената војна и пред таа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.