рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 9.4/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Едно семејство живее идиличен живот во странство сѐ додека една трагична несреќа не го одзема животот на нивниот млад син. Мајката дознава за еден древен ритуал што ќе го врати за да се збогуваат. Таа патува до еден древен храм каде што вратата служи како портал помеѓу два света. Но, кога не го почитува предупредувањето никогаш да не ја отвора вратата, тоа ја нарушува рамнотежата помеѓу животот и смртта.

Слики

Другата страна на врататаДругата страна на врататаДругата страна на врататаДругата страна на врататаДругата страна на врататаДругата страна на врататаДругата страна на врататаДругата страна на вратата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Силент Хилл: Откровење (2012)

  image
  Хедер Мејсон (Цлеменс) и њен отац (Беан) су у бегу, увек корак испред опасних сила, које она не разуме у потпуности. Уочи њеног 18. роѓендана опседају је ужасне...
 • 10 корака до пакла (2022)

  image
  Куќа Заос је стара готичка вила која се налази високо у планинама Даблина. Недељу дана након што су се чланови породице Вудс уселили, њихова ќерка Ели је нестала...
 • Кругот (2002)

  image
  Рејчел е новинарка што истражува една видеокасета која можеби убила четворица тинејџери. За касетата има легенда: гледачот ќе умре за седум дена по гледањето. Ако...
 • Прстенот 2 (2005)

  image
  Надевајќи се дека ќе ги остават зад себе страшните искуства во Сиетл, Рејчел и нејзиниот син се селат во мал град. Рејчел почнува да работи за локалниот весник...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.