СОДРЖИНА

Као последњу жељу, недавно хоспитализована бака тражи од ќерке Мишел и унуке Саре да испуне списак празничних достигнуќа у нади да ќе заједничко искуство поправити њихов затегнут однос.

Слики

Совршен список за БожиќСовршен список за Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Прво куче (2010)

  image
  Згрижувачко момче е здршжен со изгубено куче кое било изгубено од страна на претседателон на Обединетите Нации. Момчето одлучува да избега од прифатилиштето на...
 • Малишан (1921)

  image
  Малишан је филм Чарлија Чаплина а из 1921. у ком се Џеки Куган појављује као његов усвојени син. Филм је постигао велики успех и био други најуспјешнији филм...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Бах и Брокула (1986)

  image
  Единствената опсесија на Џонатан е музиката на Бах. Последното што му требаше е долго изгубената внука, барем мислење така пред да дојде 11-годишната Фени со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.