СОДРЖИНА

Млада професорица психологије мора бирати измеѓу пресељења због посла из снова или останка у свом мјесту због мушкарца из снова. Магловите просиначке вечери, она одлута у свој живот три године унапријед те увиди какав је живот очекује, овисно о њезином одабиру.

Слики

Јуст Ин Тиме Фор ЦхристмасЈуст Ин Тиме Фор ЦхристмасЈуст Ин Тиме Фор ЦхристмасЈуст Ин Тиме Фор ЦхристмасЈуст Ин Тиме Фор ЦхристмасЈуст Ин Тиме Фор ЦхристмасЈуст Ин Тиме Фор Цхристмас

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џејк на квадрат (2013)

  денес
  image
  Режисерот се впушта во нов филмски проект, кој ќе му помогне да открие како ја уништил секоја врска во која некогаш бил.
 • Збогум на љубовта (2003)

  денес
  image
  Кога новинар од списание ќе се сретне со најпопуларната профеминистичка авторка со сопствена тајна агенда, почнува борба на родовите со многу пресврти, но и со...
 • Една и единствена (1999)

  денес
  image
  Суз, која работи во клиника за убавина, се обидува да живее кул живот со нејзиниот сопруг италијанец. Се што и е потребно е нова кујна и се ќе биде совршено. Но...
 • Голфбрејкер (1996)

  денес
  image
  Адам Сендлер го игра Хепи Гилмор, хокеар кој станува генијален играч на голф, чиј необичен пристап и чии дланки на теренот ги разбеснуваат противниците. Гилмор е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.