СОДРЖИНА

Агентката на ФБИ, Џенифер Марш (Дајан Лејн) е специјалист за компјутерски криминал: Таа има за цел да го смести зад решетки суровиот убиец, кој на сите заинтересирани им овозможува во живо на интернет да ги гледаат убиствата што ги извршува. Колку повеќе луѓе ја посетуваат страницата, толку убиствата стануваат посурови. Со помош на колегата од ФБИ, Грифин Дауд (Колин Хенкс) и детективот Ерик Бокс (Били Бурк), агентката Марш мора да најде начин да го запре интелигентниот и внимателен криминалец, кој е секогаш еден чекор пред од законот. Притисок се зголемува и агентите треба да го најдат убиецот што е можно поскоро, а се чини дека постојано се вртат во круг ...

Слики

Без трагаБез трагаБез трагаБез трагаБез трагаБез трага

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Малиот сведок (2001)

  image
  Разведен татко открива дека новиот очув на неговиот 12-годишен син не е тоа што се претставува дека е.
 • Гавранот (2012)

  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Речни убиства (2011)

  image
  Еден детектив на ФБИ, кој истражува серија убиства, ќе стане главен осомничен откако ќе се открие дека е поврзан со сите жртви на убиствата.
 • Оправдан сомнеж (2009)

  image
  Марк Хантер е респектиран адвокат кој зад себе има голем број случаи и е кандидат за гувернер на претстојните избори. Меѓутоа, кога младиот новинар ќе се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.