Слики

Маторци у армији

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Religulous (2008)

  image
  Bill Maher interviews some of religion's oddest adherents. Muslims, Jews and Christians of many kinds pass before his jaundiced eye. Maher goes to a Creationist...
 • Совршен ден (2015)

  image
  Во 1995 година, некаде на Балканот, еден тим хуманитарци, предводен од Мамбруо, се справува со неочекувани кризи и со бирократијата во воената зона на...
 • О десно раме (1918)

  image
  Кратка нема комедија дешава се у време Првог светског рата у Француској. А прича о војнику који сања како одлази у акцију иза непријатељских линија и постаје...
 • Специјална пратка (2008)

  image
  Максин Картер е курир со најдобри врски на целиот брег на Пацификот. Цело време е на пат и не сака да го промени ова од времето кога била сведок на смртта на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.