poster

GROB MILIJUNAŠA

The Grave (1996)

Режисер: Jonas Pate

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.2/10
(227 гласови)

СОДРЖИНА

Два осуѓеника Кинг (Цраиг Схеффер) и Тyн (Јосх Цхарлес) сазнају од треќег да је велики новац покопан с тијелом покојног милијунаша. Чим побјегну из затвора, момци се повежу са старом екипом и бившом дјевојком Јордан (Габрилле Анwар) те крену у потрагу за благом. Но све поѓе по криву јер сватко жели сваког насамарити.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Неки то воле сирово (2021)

  image
  Венсан и Софи су месари чији посао и брак пропадају. Али једног дана ќе се њихови животи заувек променити када Венсан случајно убије веганског активисту који је...
 • Терор во предградието (2014)

  image
  Рејмонд открива дека одмаздољубив дух ја тероризира неговата куќа. Тој ја регрутира Бека, локална шанкерка, за да ја реши мистеријата.
 • Револт на вонземјаните (2012)

  image
  Пет млади лица наутро сфаќаат дека останаа без функционални телефони, радио апарати и струја. Додека се обидуваат да побегнат од ситуацијата, согледуваат огромна...
 • Вампирите се тиња (2010)

  image
  Во оваа пародија на тинејџерските романтични филмови со вампири, една тинејџерка мора да одбира помеѓу две момчиња со натприродни моќи. Додека Бека се бори за да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.