рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 8.53/10
(68 гласови)

СОДРЖИНА

Научно фантастичниот трилер скокнува во нов свет со СКОКАЧ, кој ги започнува епските авантури на еден човек кој открива дека ја поседува возбудливата способност моментално да се телепортира каде што сака низ светот. Од Њујорк до Токио, од руините во Рим, до срцето на пустината Сахара, секое место претставува можност за Дејвид Рајс (ХАЈДЕН КРИСТЕНСЕН), сѐ додека не осознае дека неговата слобода не е целосна, дека не е сам... туку дел од глобална војна која трае и му се заканува на опстанокот на неговиот редок, но величествен вид

Слики

Foto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHFoto: RTL / © Kinowelt GmbHСкокачСкокачСкокачСкокачСкокачСкокачNew RegencyСкокачСкокачСкокачСкокачСкокачСкокачСкокачСкокачСкокач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Умешноста на војувањето (2000)

  понеделник
  image
  Шо е оперативец на таен одред при Соединетите Нации во кој шпионирањето и квази-етичките тактики се користат поради обезбедувањето на мирот и кооперативноста....
 • Смртоносни машини (2018)

  понеделник
  image
  Илјадници години откако катаклизмичните настани ја избришаа нацијата каква што ја знаеме, човештвото се прилагоди на новите услови и разви нов начин на живот....
 • Мортал Комбат (2021)

  понеделник
  image
  MMA борецот Кол Јанг ги бара најголемите боречки шампиони на Земјата за да се обединат против непријателите од Надворешниот свет во напната борба за универзумот.
 • Тунелски cтаорци (2008)

  понеделник
  image
  За време на војната во Виетнам, американски специјалец е испратен да гони и да убие виетнамски војник. Се води борба човек на човек во бескрајните тунели во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.