рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(71 глас)

Содржина

Млада вдовица дознава декан нејзиниот сопруг ѝ оставил 10 пораки што ќе ѝ помогнат да ја преброди болката и да започне нов живот.

Слики

П.С. Те сакамП.С. Те сакамП.С. Те сакамП.С. Те сакамLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Љубов и пријателство (2016)

  image
  Филмот се одвива во 1790-тите и во него се работи за убавата млада вдовица леди Сузан Вернон, која дошла во Черчил, на имотот на роднините, каде што е решена да...
 • Свадбата на мојот најдобар пријател (1997)

  image
  Џулија Робертс блиста у улози Џулс Потер која читавог живота бежи од озбиљног везивања али изненада схвата да је заљубљена у свог најбољег пријатеља Мајкла: Само...
 • Слободни уметности (2012)

  image
  Кога 30 и неколкугодишниот Џеси се враќа на својот матичен универзитет за забавата за пензионирањето на еден професор, тој се вљубува во студентката Зиби. Џеси...
 • Сѐ под конец (1997)

  image
  Звезда "Пријатеља" је дебитовала као главна глумица у овом играном филму. Кејт је уметнички уредник у рекламној агенцији. Пословни живот јој иде, али шеф Мерсер...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.